Isıcamlı Cam Balkon

Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri

Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Balkonlu bir eviniz var ise ısıcamlı cambalkon sistemi sayesinde balkonunuzu evin bir odası olarak kullanma imkanı elde edersiniz. Isıcamlı cam balkon yaptırarak balkona birden fazla fonksiyon yükleyebilirisiniz.

Firmamız İstanbul ve ilçelerinde deneyimli bir ekiple ısı camlı cambalkon sistemlerinde her türlü taleplerinize çözüm oluşturacak bir firmadır. Cam balkon sistemlerimizde her iki tarafı da temperli cam kullanmaktayız. Isı yalıtımlı cam kalınlığı 4+20+4 çift cam olması nedeniyle yaz kış balkonunuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz. İki cam arası alüminyum fitil mıknatıslı ve kıl fırçadan oluştuğu için balkona toz, duman, su giremez. Isıcamlı balkonlar oda gibi kullanılabilir özelliğe kavuşmuş olur.

Yaptığımız projelerde kanat genişliği 40-65 cm arasında, yüksekliği ise maksimum 260 cm`ye kadar kullanılmaktadır Her bir kanatta 4 adet ve 8 rulman kullanmaktayız. Isıcamlı sistemimiz alttan ve üstten taşımalıdır.

Isıcamlı cam balkon sistemleri, imalat, montaj ve arızalarında cam balkon tamir servisimiz sizlere günün her saatinde hizmet vermektedir.

Adresimiz

Hürriyet Mahallesi Kadıoğlu Sokak No: 8b Bahçelievler - İstanbul

Servis : 0534 312 5696

info@cambalkontamirservisi.com

© 2019 Cam Balkon Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır