Panjur Servisi

İstanbul Panjur Servis Bölgeleri

Küçükçekmece Panjur Servisi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Evimizi güneş ışınlarından koruyan otomatik ve manuel panjurlar dekoratif görünümleriyle de evimize artı değer katarlar. Ayrıca güvenlik amacı ile de panjur takan birçok ev bulunmaktadır. Küçükçekmece'de Panjur Servisi olarak uzun yıllar hizmet veren servisimiz, deneyimi ve uzman elemanlarıyla panjur ve kepenk sistemleri tamirini yapmaktadır. Marka bazlı yedek parça ile garantili olarak sizlere hizmet vermektedir. Otomatik Panjur sistemlerinde arıza, bakım ve montajında panjur sahiplerinin her zaman hizmetinizdedir.

Küçükçekmece Otomatik Panjur Tamir Servisimiz, panjur tamiri konusunda arıza yapan veya sıkışma, rüzgar çarpması, takılma sonucu kırılan yenilenmesi gereken panjurlarınızın tamir bakım onarımını garantili yapmaktadır. Panjurlarınızın yenilenmesi gerektiğinde firmamız tüm panjur sistemlerinde uzman kadrosu ile yetkili servis hizmeti sunmaktadır.

Firmamız otomatik elektrikli motorlu kumandalı panjurlarınızın çalışmayan kırılan tüm aksamları garantili yedek parça ile yenilenerek tekrar çalışır duruma getirilerek sorunsuz şekilde kullanmanızı sağlar.

Küçükçekmece Panjur Tamir Servisi

Küçükçekmece Otomatik panjur servisi, konusunda uzman kadromuz ile arızalanan motoru ve alıcı beyni kumandası bozulan otomatik panjurlarınızın yenilenmesi konusunda da bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul'da cam kapı, cam balkon, kepenk ve panjur arızalarında tamir ve montajını uzman elemanlarımızla kaliteli bir şekilde yapmaktayız. Cam kapılar zamanla oluşan yıpranmalar veya bazı kullanım hatalarından dolayı çeşitli arızalar çıkarabilmektedir. Menteşelerin bozulması en sık görülen problemlerden biridir. Kapının açılıp kapanmasına engel olur. Kapının kilit aksamı bozulabilir. Kapı motoru kullanım ömrünü bitirdikten sonra değişmesi gerekebilir.

Küçükçekmece Panjur Tamir Servisi

Küçükçekmece Panjur Firması

Hızlı ve güvenilir servis ustalarımızla bakım ve tamir işlerinizi doğru uygulamalar ile çözerek sağlıklı işler bir yapıya kavuşturuyoruz. Otomatik panjur sistemleri için bizlere hemen ulaşın. Küçükçekmece servisimiz haftanın her günü sizlere Küçükçekmece Panjur Servisi, Küçükçekmece Panjur İmalatı, Küçükçekmece otomatik panjur Tamiri, Küçükçekmece otomatik kepenk tamiri, Küçükçekmece manuel panjur tamiri hizmeti sunmaktadır.

Firmamız otomatik panjur ve kepenk montaj ve tamiri ile ilgili her konuda en kaliteli hizmeti verme konusunda iddialıdır. Kaliteli malzeme ve tecrübeli ustalarımızla panjur tamir işlerine hızlı bir şekilde müdahale etmekteyiz.

 • Küçükçekmece Panjur Kasnağı Tamiri
 • Küçükçekmece Panjur İpi Tamiri
 • Küçükçekmece Panjur Motoru Tamiri
 • Küçükçekmece Panjur alıcısı Tamiri
 • Küçükçekmece Panjur Kumandası Tamiri

  Otomatik kepenk ve panjur sistemleri sektöründe uzmanlaşmış bir firmayız. Montajdan servis ve bakımına kadar her türlü hizmeti kusursuz bir şekilde veriyoruz.

  Yetişmiş profesyonel bir ekip ile sizlere kaliteli hizmet veriyoruz. Bilgi için lütfen danışma hattımızı arayınız.

  Uzman Ekip - Hızlı ve Geniş Servis Ağı - Uygun Fiyat - % 100 Müşteri Memnuniyeti

 • Adresimiz

  Hürriyet Mahallesi Kadıoğlu Sokak No: 8b Bahçelievler - İstanbul

  Servis : 0534 312 5696

  info@cambalkontamirservisi.com

  © 2019 Cam Balkon Tamir Servisi. Tüm Hakları Saklıdır